,

סוכות 2019 בתל אביב

מה עושים במהלך חופשת סוכות 2019 בתל אביב? איזה אירועים, אטרקציות ופעילויות מחכות לנו?

כמו כל שנה סוכות נחשב לחג שבו מספר המטיילים ואירועים גדול מהרגיל. השנה אירועי סוכות בתל אביב נפתחים באירוע האופניים הגדול, שנקרא "סובב טורקי" ומתקיים זו שנה 11 ברציפות. באירוע זה ניתן לבחור באחד מ5 מסלולי רכיבה שונים, בין היתר מסלול למשפחות, מסלול למחליקי רולר בליידס, מסלולים לרוכבים מקצועיים. האירוע מתקיים ב18.10.2019. אל תשכחו שיש פרסים שווים. לפרטים נוספים והרשמה ניתן לבקר באתר של האירוע.לכל אלו, שלא מתחברים לפעילות מאוד אינטנסיבית, כמו רכיבה על אופניים, מוזמני לבקר בסוכת ענק, שפותחת את שעריה במהלך ימי סוכות, יותר נכון בנמל תל אביב. גם פעילות זו הפכה כבר למסורת. הסוכה המתפרשת על פני שטח כ800מ"ר, ובה מתקיימים מגוון רחב של אירועים לכל המשפחה: הופעות מוזיקליות, הצגות, דוכני יצירה ועוד. הכניסה לסוכה ללא תשלום.
מתחם שרונה גם מציע מגוון פעילויות במהלך חופשת סוכות, בין היתר מבחר סדנאות לכל המשפחה.

סוכות 2019 בתל אביב
מרכזי מהוטי מזמין את הילדים ואת הורהים לפעילויות וסדנאות מגוונות. כמו כן במקום יתקיים הפנינג ענק עם מגוון תחנות, סוכה יפה עם סדנאות יצירה.
גם מתחם התחנה מזמין אותכם בימי סוכות לשלל גדול של פעילויות וסדנאות וכמובן לגליה הכי טעימה באזור.
אם חשבתם שהגענו לסוף הרשימה אז ממש לא.פסטיבל יפו להצגות ילדים משתתף פעיל בחגיגת סוכות בתל אביב. הפסטיבל ה-13 שנערך בשיתוף פעולה עם עיריית תל אביב -יפו ובתמיכה מנהל התרבות – משרד התרבות והספורט. הפסטיבל נערך בין 19.10 – 21.10 ויכלול מופעי חצות, הצגות ומגוון סדנאות. בין ההצגות תוכלו לצפות בהצגה מוזיקלית לפעוטות " אה- או". הצגה משעשעת, מרתקת ומאוד מצחיקה. כמו כן לילדים יותר גדולים ניתן לצפות בהצגה "בקצב הילדים", כאשר זו הצגה שבה משתתף גם קהל הצעיר.

אלף לילה ולילה – סיפורי של מלכה שהראזאד יחזירו אותנו לימי הילדות. חשוב לציין שיתקיימו גם מופע חצות כמו אולימפיאדת הליצנים, דונקי דואו, קרקס של סיסי וסימה. לאוהבי מחזמר גם יהיה מה לעשות: " שני אלה" – מחזמר על שני אנשים, שדרכם מצטלבת ויחד איתם נעבור את קונפליקטים הפנימיים של כל אחד. מחזמר מאוד מרגש ומצחיק בו זמנית.

לאנשי, אוהבי טיולי הליכה וטבע – פעילויות מגוונות מחכות לכם בשמורות טבע וגנים לאומיים. כך לדוגמה ב20.10 בגן לאומי כוכב הירדן מחכים לכם לשפע פעילויות שיערכו ביום ובלילה במבצר הצלבני העתיק. סדנאות חרבות ומגנים, משימות וחידות לכל המשפחה. פרטים נוספים באתר של גנים לאומיים.

כמובן שיש עוד מגוון רחב של פעילויות בתל אביב וסביבה. אנחנו מבטחים לחזור ולעדכן בהמשך.